Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Комшийката Захариева: - Тия у нас ядат, ядат, ядат и нямат наяждане!
Бисери 3,202 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Струва ми се, че вече сте били при мен. - казва докторът - Припомнете ми фамилията си. - Симеонов. - Простатит? - Не, Николай... - Преди бях безропотен и се хващах за всякаква работа. - А сега? - Сега не съм безропотен, и затова съм безработен. Димитър Пенев за Австрия: - Познавам австрийците, много добър отбор. Бил съм и на стадионът им - "Кратера" (всъщност Пратера). Около него има много люлки. Отишъл турист в Тбилиси. Качва се на такси и шофьора подкарва с бясна скорост. Наближават кръстовището и свети червено. Шофьорът дава газ и минава. На следващото кръстовище пак. - Абе човек, недей така, ще стане някоя беля! - Аз съм джигит! - отговорил смело грузинеца. На следващото кръстовище е зелено и той бие спирачки, едвам успява да спре. - Сега пък защо спря? В това време профучава кола по другата улица, а шофьорът се обажда: - И той е джигит! Червената шапчица, Джоузеф Хелър - А пък на мен името ми е Вълк Вълк Вълк - интимно отвърна вълкът, - ти да не си медицинска сестра? - Не съм, но те каня при баба - отвърна тя загадъчно. - Ти си луда! - Защо да съм луда? - Защото не мога да дойда - пламенно отговори Вълк Вълк Вълк. - Защо? - Защото съм девствен! - Че какво общо има това с баба? - Никой не кани вълк при баба си при такова положение. - Аз те каня! Каня те у баба си! - Не, не мога да дойда. - Защо не? - Защото си луда. - Защо да съм луда? - Защото искаш да дойда при баба ти. Червената шапчица набръчка чело: - Не искаш да дойдеш, защото съм луда, а смяташ, че съм луда, защото искам да дойдеш, така ли? - Si.