Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Катаджия спира мъж с детска количка: - Така, къде е аптечката, пожарогасителя, аварийния триъгълник?? Глоба 20 лева! - Извинето, но това е детска количка!!! - Виждам! Ако беше за големи щях да взема повече.
Разни 1,751 прегледа
Следващ →

Още вицове

В едно купе пътували лисица, вълк, мечка и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след няколко минути лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей Зайо ако не престанеш ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей! Те наистина са три вагона!!! Който иска чай, да си вдигне лявото ухо... Отива един на работа с насинено око. Колегите му веднага го питат: - Какво е станало? А насиненото око: - Ами нали страдам от безсъние и понеже няма какво да правя през нощта понякога се обаждам в три сутринта на случаен номер да събудя някой и го питам: " Познай кой се обажда?" - Е, и? - Вчера един позна. Геолог среща овчар и го пита: - Дядо, колко вълна дават овцете ти за един сезон? - Белите или черните? - пита овчаря. - Ами, черните. - Черните - 2 килограма. - А белите? - И белите - 2 килограма. - А я кажи, колко паша им трябва на ден? - Черните или белите? - уточнява овчаря. - Ами, черните. - Черните - 1 килограм. - А белите? - любопитства геолога. - И белите - 1 килограм. Геолога ядосано: - Ти сега, какво бъзикаш ли се с мен? Защо постоянно питаш черните или белите, нали няма разлика?!!!! - Ами, защото черните са си моите ... - отговорил овчаря. (геолога е разбиране) - А-а-а,ясно, а белите чий са ? - Ами и белите са си мои ... - Мила, моля те, целуни ме! - Но аз не съм целувала нито един мъж досега! - Няма значение, аз също.