Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Отивам си там, където ме разбират, обичат и чакат, и не на думи, а с дела доказвам значимостта на моите енциклопедически знания! - Предай поздрави на Наполеон!
Професионални 3,029 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало, Пешо вкъщи ли си е? - Да, защо? - Ами искам да взема назаем за седмица сто лева. - Ти как мислиш, ако Пешо имаше сто лева щеше ли да си седи вкъщи? Мъж работи в градината си. По едно време от съседната къща на бегом тича неговата съседка-блондинка, отваря пощенската кутия, поглежда в нея, затваря я и се прибира вкъщи. След известно време съседката отново тича, гледа в пощата, хлопва вратичката и се прибира. Когато това става за четвърти път съседа не издържа и пита: - Ама какво става? Да не се е случило нещо? - Точно така, случило се е! Моя тъп компютър непрекъснато ми съобщава: "You"ve got mail". Един мъж се изпуска звучничко. Минувач, му прави забележка, как не го е срам! - А, Вие защо подслушвате чужди разговори... Предприсъединителен фолклор Дядо и внуче хайдушка балада Я надуй, дядо, кавала, след теб да викна, за запея, че какъвто ни е хала - живота стана епопея! Да пея, дядо, и да плача, за миналото наше, славно, когато имахме водачи и живеехме нормално. След туй, дядо, какво стана? Сякаш чума ни налегна - слезнаха ония от балкана, работата се затегна. Кешким, да бяха си стояли по върхове и по чукари и още мандри те обрали преди да станеме “другари”. Мина се какво се мина, друга напаст ни налегна - както мислеха мнозина: демокрация ненагледна! Свириш, дядо, кавал плаче, плаче жално и нарежда: “демократа” имот влачи и народната надежда. Де да беше в турско време, всеки би викнал: “Обира!” Но сега си кротко дреме, щото се “приватизира”. Свири, дядо, да възпеем и най-новата управа, че дордето ний немеем, тя ни дои като крава. Няма, дядо, харамии, липсват и воеводи, всеки в дупката се крие - дебне за изгоди. Всенародната дружина вкупом, дядо, се спомина! Двама приятели си говорят: - Жена ми много може да шие. Оня ден взе и от една стара нейна пола ми уши вратовръзка. - А пък моята от една моя стара вратовръзка си уши пола.