Умира мъж. Седи пред портите на Свети Петър и чака разпределение. В този момент се задава влак, на чийто преден прозорец има табела " Към Ада". Влакът спира, и неочаквано на един от прозорците мъжът забелязва тъща си. Махва с ръка и се провиква:
- Мамо, накъде така - на процедури или на работа?
- Отивам си там, където ме разбират, обичат и чакат, и не на думи, а с дела доказвам значимостта на моите енциклопедически знания!
- Предай поздрави на Наполеон!