Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Да правиш секс с презерватив, все едно да си бъркаш в носа с ръкавица!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Военни
Американското правителство представи сайта www.ready.gov, който би трябвало да приготви гражданите за терористични атаки, а също така и да им изкара акъла:- Ако около теб се придвижва стрелка-терорист - затисни я към стената с рамо.
Военни
03.10.2017
3,884 прегледа
Следващ →
Още вицове
- 2013-та е година на Змея - ще правиш ли някаква украса? - Няма нужда, тъща ми е още жива.
Имало едно време един пелтек, дето имал затруднения да каже кока-кола. Забелязал след време, че 39 пъти като каже кафе, на 40-тия казва кока-кола. Вървял си той към една сладкарница и си повтярал: кафе, кафе, кафе... и така 39 пъти. Влязъл в сладкарницата и казал: - Една кока-кола! - Моля? - недочула продавачката. - Едно кафе.
Между приятели: - Дай да играем на "Руска рулетка" само, че с "Макаров"! Ти си първи!
Учителката на Иванчо изпраща до майка му бележка, в която пише: "Иванчо е много умно и живо момче, но прекарва по-голяма част от времето си в мисли за секс и момичета…" Майката на Иванчо отговорила на бележката още на следващия ден: "Ако намерите някакво разрешение, моля споделете го с мен. Аз имам същия проблем с баща му."
Три жени си умряли и отишли на небето.Там ги по- среща свети Петър и им казал: - Виждате ли тука има само облачета. Ще ходите само по белите, а по черните няма да стъпвате! Тръгнали те и след време се срещат.Едната била с много грозен мъж: - ??? - Ами стъпих на черно облаче. Идва втората с още по-грозен. - Ми и аз стъпих на черно облаче. Идва третата, ама води много готин пич. -???? - Ами аз стъпих на черно облаче - отговаря пича