Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В детството си обичах да звъня на непознати хора и да им разказвам неправдоподобни истории, съдбата ме наказа и сега това е моя работа. Аз съм рекламен агент...
Професионални 3,425 прегледа
Следващ →

Още вицове

В лудницата лудите се хванали през кръста, обикалят на горе-на долу и викат: - Пуф-паф, пуф-паф… Идва главния доктор и вика на началника на отделението: - Абе, не ти ли пречи тоя шум? - Шума не, ама само дето пушека е много. Един човек решил да се самоубива с успокоителни, но след 7-мото решил, че живота е прекрасен! Стадионът е претъпкан до пръсване. В най-хубавата ложа седи дама, а мястото до нея остава празно. Всички молби на запалянковците там да седне някой са напразни. - Но защо не позволявате, госпожо? - Това е мястото на покойния ми съпруг. - Тогава защо не го отстъпите на някой от роднините му? - За съжаление, всичките му роднини са на неговото погребение. Обажда се Минко Герджиков ( на Софиянски заместника) на Симеон Кобурготски в неделя(03.07) по повод на боклука в София, а Симеон: - Как си позволявате да ме безпокоите в неделя?...Обадете ми се утре, че сега правя правителство! ------------ За съжаление това не е виц, а факт... линк ----- Не измисляме вицове, само гледаме правителството и констатираме факти ;-) Стар коцкар отишъл на лекар. Лекарката била млада и хубава. Но тъй като била настинала и едвам говорела, му казала шепнейки: - Влезте, затворете вратата и полегнете на кушетката. Огледал се той и също шепнешком попитал: - Да заключа ли?