Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Обява: Продавам Москвич-412. Или заменям за Nokia 3310.
Разни 1,460 прегледа
Следващ →

Още вицове

Урок по граматика. В класа има и инспектор и госпожата е много притеснена Иванчо да не изтърси пак някоя глупост. - Кажете деца дума с буквичката П? Всички взигат ръка, Иванчо също, чак подскача. Марийка: - Петел г-жо! - Правилно Марийке. Сега с буквичката К! Пак гора от ръце, Иванчо чак подскача на място. Тя се прави, че не го забелязва. Петърчо: - Кокошка г-жо! - Правилно Петърчо! Мисли си тя, сега как ще бъде с буквата Х! - Кажете деца прилагателно с буквата Х! Иванчо подскача, вдигнал ръка, чак мучи, надул бузи. - Кажи ти Иванчо! - Хубаво! - Браво Иванчо! - Кво му е ХУБАВОТО? Аз искам разрешение да отида до тоалетната - докато си говорите разни Путкини и Курвенски работи, аз се насрах... В магазин за играчки някакъв купува модел на кораб. Пита продавача: - А корабчето да не вземе да потъне, като го пусна във водата? - Разбира се, че ще потъне! Това е модел на "Титаник". Реших да отслабвам по съвременен метод: да ям често и малки порции. С първата част вече се справям... Един младеж кара кола като с едната си ръка е прегърнал млада дама, а с другата е хванал волана. Спира ги полицай и казва на момчето: - С двете ръце, с двете. А то отговаря: - Съжалявам господин полицай, но не мога да пусна волана. Двама шофьори си говорят: - Абе, ти защо си си боядисал толкова идиотски колата? Отляво синя, отдясно червена, отпред зелена, отзад жълта? - Ами да видиш какъв смях пада като стане катастрофа и почнат да си противоречат очевидците…