Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вали проливен дъжд. Двама приятели се срещат на улицата. Единият - с чадър, а другият - мокър до кости, но носи в ръката си неотворен чадър. - Защо не си отвориш чадъра? - пита го първият. - Остави... Купих си електронен чадър, японски. Отваря се с гласова команда. "Мамата..." - няма проблем, помня. Но как се казва "отвори се" на японски, не мога и не мога да се сетя...
Разни 1,472 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гладна котка - най-добрият будилник! Психолози установиха, че оранжевият цвят освобождава емоциите, повдига самочувствието и е отличен антидепресант. Същия ефект има и банкнота от 500 ! Закон за здравето ли?! Да, но на Запад. Там започва: "Забранява се пушенето .." Тук: "Разрешава се пушенето..." ------ Пушачи от всички страни, елате в България! (сигурно гласуват така, за да насърчат туризма) ------ Можеше поне да забранят пушенето на обществени места на цигари без бандерол и Явор Колев да следи за нелицензирани цигари :-) ---- Имате право да мълчите... така по-малко цигарен дим ще вдишвате... ---- Предпоследна точка: Непълнослетни лица ще може да пушат с придружител... И последна точка от закона: При температури под нула градуса, учениците ще може да пушат в училищата, за да не мръзнат по двора... - Защо мозъкът на една блондинка е голям колкото грахово зърно? - Защото се е подул... Един ходил на гости при приятел в Сърбия. хапнали, пийнали, дошло време да лягат. Сърбина попитал: - Де искаш да спаваш, при беба, или на кухню? Нашия си рекъл "а бе какво да ми реве бебе цяла нощ" и казал: - В кухнята. Сутринта чува, влиза някой. Отваря очи - страхотна мадама, по бельо, и му казва: - Добър дан, я съм Беба! -Добър дан. Я съм будала.