Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Баща и син ескимоси. Вървят си из студената пустош, виждат дивеч, отстрелват го и бащата изнася лекцията: - Елен. Месо, мас, кожа. Стреля. - Коза. Месо, рога, кожа. Стреля. - Турист. Кибрит, фенерче, батерии.
Разни 2,009 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гледайки количеството луксозни коли по улиците на София, внезапно разбираш, къде са изчезнали парите от американската икономика... Баща се кара на сина си студент: - Непрекъснато ходиш насам-натам с момичета, а за учението не мислиш! - Ама тате... - Ш-ш-ш-т, да мълчиш! Кой е бащата тук? Ти или аз? - И двамата тате, и двамата... - Скъпа, искам да се държиш с мен като с кучето ни? - Какво имаш предвид? - Нищо особено. Просто ме нахрани и ме пусни да се разходя. Някакъв фермер всеки ден носел в мандрата по около двеста литра мляко от най-високо качество. Хората не можели да спрат да се чудят, как я прави тая работа, след като имал само пет крави. Най-накрая един от тях се престрашил и го попитал направо, как става тоя номер. - А, лесно. - отвърнал фермерът. - Просто всеки ден, като влизам сутринта в обора подвиквам - "Е, момичета, какво ще продаваме днес - мляко или говеждо?" В един бар двама мъже си говорят. - Мараба, братчет, айде да пием по едно. - За кое да пием? - попитал другият. - Ами ти къде живееш? - В квартал Възраждане. А ти? - А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. - Барман, я налей по едно. - Кой блок? - 15-ти блок. - Ха, и аз живея там. - Барман, налей по още едно. - Кой вход? - 13 вход, а ти? - А и аз там. - Барман, дай по още едно. - А на кой етаж? - На петия, а ти? - И аз там. - Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: - Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? - Абе, двама братя се. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.