Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървели две бедни и много гладни бабички и изведнъж виждат на земята повръщано. Първата, която стигнала до него, веднага го изяла, а другата казала: - Имаше косми, ма! Погнусила се бабичката и повърнала. Другата обаче изяла всичко и казала с усмивка: - Мерси, че ми го затопли!
Любими Герои 3,097 прегледа
Следващ →

Още вицове

В едно купе пътували момиче, момче и борец. Hа момичето му станало топло и помолило момчето да отвори прозореца. Момчето се опитало да го отвори, но ръчката заяждала и той, колкото и да се напрягал, не успял. Тогава борецът му казал: - Виж сега как става тая работа - и ударил с главата си стъклото. Прозорецът се счупил и влязъл по-хладен въздух, а борецът поучително казал, като посочил главата си: - Разбра ли бе. Не са важни мускулите. Тука е важно да има нещо. Въпрос: Какво е общото между атрибута на мъжката сексуалност и мишката (животно)? Отговор: И едното и другото се стремят да уцелят дупката! Глупавите рапъри харчат пари за златни зъби...Просто не трябва да ги мият. В отговор на искането на младежки организации за легализиране на марихуаната президентът дълго се смя и яде много... Момче седи с блондинка в колата: Той: — Да пусна ли климатика? Тя: — Пусни, аз слушам всичко!