Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разяpена жена вpъхлита при гинеколога го почва от вратата: - Доктоpе, защо написали в справката: "Здpава"?! - А какво трябваше да напиша според вас? - възмущава се доктоpът. - Ами, напpимеp : "Тясна" или "Като всички останали"...
Професионални 3,209 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Навън е весело, но хладно. Вкъщи е топло, но скучно. Какво да се прави? - Опитай да се покажеш на половината през прозореца. С настоящето съобщаваме, че от 14.02.06 Република Иран сменя името си на Република УРАН Знаете ли ,че "Бургаско пиво" се произвежда в Пловдив... Може и да криза, но ако се съди по софийските задръствания, нито един човек не се пренасочи към градския транспорт. Старшина пита жена си: - Какъв символ да си избера? - Какво ще рече това? - Ами например, като ходих у свещеника, на неговото бюро лежеше Библията, което означава, че трябва да спазва Божиите закони. Когато ходих в офиса на юриста, на бюрото му имаше статуята на Темида - богиня на правосъдието, което означа, че той трябва да спазва законите и Конституцията. Та, затова и аз искам да имам някакъв символ за моите войници. Жена му: - Сложи си на бюрото моя вибратор!