Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тези гадни компютърни игри ми скапаха живота! Добре, че имам още три резервни!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Защо се отказа купувача на "Булгартабак"? - За да може депутатите от НДСВ да влезнат в пленарна зала...иначе седят в барчето и обясняват, че са на работа, но не е задължително да са в залата....
Политически
03.10.2017
3,430 прегледа
Следващ →
Още вицове
Звъни се в районното: - Ало, вие ли пратихте вчера патрул на адрес Младост бл.605 вх.Ю? - Да, имеше нарушение на обществения ред, силна музика... - Слушайте, предайте им, моля, да дойдат пак, забравили са си фуражките и един пистолет, а и ще видят какви весели снимки са се получили!!!
Митничар влиза на проверка в автобус и пита: -Цигари,алкохол,наркотици,оръжие? Пътник от последните седалки сънено се обажда: -За мен две бири ако обичате!
- Господин Генерал, защо сте толкова кисел? - Дянков, чудя се как да си кача рейтинга... - Хайде аз ще предложа да се качи акциза за газта и метана! - Народът ще се ядоса съвсем! - Именно, а вие ще отмените повишението!
Двама малчугани си говорят: - Пък Тати сложи аларма на новата ни кола... - Ааа, той и моят дядо сложил на баба ми и някой като я заклати, пищи цялото село.
По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: - Е, сядай и пиши обяснения! - И кво да пиша? - Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите. - Кво си написал бе, идиот такъв? - Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".