Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо се отказа купувача на "Булгартабак"? - За да може депутатите от НДСВ да влезнат в пленарна зала...иначе седят в барчето и обясняват, че са на работа, но не е задължително да са в залата....
Политически 3,430 прегледа
Следващ →

Още вицове

Звъни се в районното: - Ало, вие ли пратихте вчера патрул на адрес Младост бл.605 вх.Ю? - Да, имеше нарушение на обществения ред, силна музика... - Слушайте, предайте им, моля, да дойдат пак, забравили са си фуражките и един пистолет, а и ще видят какви весели снимки са се получили!!! Митничар влиза на проверка в автобус и пита: -Цигари,алкохол,наркотици,оръжие? Пътник от последните седалки сънено се обажда: -За мен две бири ако обичате! - Господин Генерал, защо сте толкова кисел? - Дянков, чудя се как да си кача рейтинга... - Хайде аз ще предложа да се качи акциза за газта и метана! - Народът ще се ядоса съвсем! - Именно, а вие ще отмените повишението! Двама малчугани си говорят: - Пък Тати сложи аларма на новата ни кола... - Ааа, той и моят дядо сложил на баба ми и някой като я заклати, пищи цялото село. По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: - Е, сядай и пиши обяснения! - И кво да пиша? - Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите. - Кво си написал бе, идиот такъв? - Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".