Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бащата пита Иванчо: -Защо ме викат, пак при директора? -Ми тате, заради една анкета. -И каква, беше тая анкета? -Ми, пишеше"Кой е най-страшният член на семейството? " -И ти, какво написа? -Дядовият!
Иванчо и Марийка 4,390 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама земеделци си говорят. Единият казва: - Тази година, аратик, царевицата ми е като телеграфни стълбове. - Брейййй , толко едра и висока ли бе?! - Не бе... толко нарядко. ХАРИ ЕМЕРСЪН ФОСДИК- Светът днес се развива толкова бързо, че докато някой каже "Това не може да се направи", бива прекъснат от някой, който вече го прави. Пада компютър от 16-тия етаж и си мисли: "Ех, ако сега можех да увисна..." Хвалят се французин, африканец и българин за качествата на жените си: - Моята, започва французинът, ако иска да вземе нещо върху гардероба въобще не се качва на стол. Не че гардероба ни е нисък, просто жена ми е толкова стройна и висока. - Моята пък, намесва се африканецът, като пере на реката с единия крак стъпва на единия бряг, а с другия - на другия бряг. Не че реката ни е толкова малка, просто краката й са много дълги. - А пък аз, не им останал длъжен българина, като излизам за работа, плесвам нежно жена ми по задника и като се върна в къщи, задника й още се тресе. Не че задникът й е толкова голям, ами такова ми е работното време... В пиков час в автобуса се напъхва и дебел мъж с голяма раница. Една жена му прави забележка: - Свалете раницата, ще се появи още едно място за стоене. - А да си сваля гащите, че да се появи още едно място за държане, не искате ли?