Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж гинеколог е като автомонтьор, който никога не е имал автомобил. Кари Шоу
Бисери 2,876 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между мутри: - Абе, колега, за кво ти е тоя стар "Москвич"? - С него плаша синчето... - Как така? - Заплашвам го, че ще му го подаря за рождения ден вместо "Мерцедес", ако не ме слуша! След раждането на Христос около Дева Мария се събрали журналисти.Започнали да задават въпроси:Кажете-как се случи това чудо? -Ами как да ви кажа-явими ми се светия дух и на така.... -А как изглеждаше? -Ами беше много тъмно та не го видях-но на пипане ще го позная!!!!! Двама писатели, които през цялото време се съревновават, се срещат на улицата. Единият злобничко пита: - Видях новата ти книга. Не можах да разбера, кой ти я е написал. Вторият отговаря: - Аз пък не мога да разбера, кой ти я е прочел? - Тате, мама кара кола по-добре от теб! - Е, аз не бих казал... - Но ти сам каза, че при дръпната ръчна спирачка не можеш да караш и един метър, а мама така караше 12 км. В гората е въведено военно положение. Всички минават пред донаборна комисия(шеф е лисицата). Заекът се чуди как да изклинчи. Започват да го преглеждат - всичко му е наред. - Зайо виждаш ли? - Неее! - Какво ти е? - Ами не виждам! Лисицата помолила членовете на комисията да напуснат залата и се съблякла гола: - Сега виждаш ли - Ннне. Приближила се до него, открехнала му гащите и се охилила. - Виждаш, виждаааааш! Заекът се измъкнал с наведена глава. Отвън чака ред Вълкът: - Зайо, кво питат? - Мани, мани. Ако не ми беше станал - нямаше да ходя войник. - Бреее, ми кво да правя сега? - Отрежи си го! Вълкът си го реже, стиска се с 2 ръце от долу и влиза при Лисицата, която е още гола: - Оооо Вълчо, здрасти. Ако ми теглиш сега една пишка - няма да ходиш войник !