Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мутре се гледа в огледалото след бурен секс с новата си приятелка и си вика: - Ех, ако беше с 1 см по-дълъг, щях да съм цар. А приятелката му лежеейки гола в леглото му казала: - Ако беше с 1 см по-къс, щеше да си царица!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Този път зимата не може да ни изненада! - Може! - Как? - Ще свършат парите за почистване на снега...
Разни
03.10.2017
1,512 прегледа
Следващ →
Още вицове
На пазара. - Колко струва петелът? - Не се продава! - Защо тогава сте го довели? - Кокошките не искат да дойдат без него.
Група овчари в планината си пасат овцете. Един ден идва един журналист за да види как живеят , пита ги това-онова и накрая не издържа и задава основният въпрос: -Абе вие тука как издържате без жени , като ви се до е/бе какво правите? -Как какво , хващаш една овца и е/беш колкото искаш. -Ама то така може ли , не е ли кофти? -Що де е кофти бе , същото е както със жена , пробвай ако не вярваш! На дупил нашия човек една овца и е/бе ли е/бе. Да , ама по едно време гледа как всички се заливат от смях. Ядосал се той и им вика: -Що се смейте , бе , нали и вие така ги е/бете? -Така е , ама ти взема , че избра от всички най-грозната!
Попитали Уинстън Чърчил защо в Англия няма антисемитизъм: - Просто ние англичаните не считаме, че евреите са по умни от нас...
Един терорист по време на полет се изправя, вдига една спринцовка и казва: - В тази спринцовка има вируса на СПИН, който ми се противопостави ще му го инжектирам! Българин съвсем спокойно става, взема спринцовката и почва да се боцка. - Какво правш, бе човек? - изумен е терориста. - Спокойно, ползвам презервативи - невъзмутимо го успокоява българина.
Чък Норис може да излезе от цигански квартал жив и с парите в джоба си.