Пътуват две мутри в Мерцедеса, едни такива печални, тъжни - криза, гаджета няма, в дискотеките не ги пускат.... Единият казва:
- Картоф, що за живот е това - дай да претрепаме некой тъпак, като в старите времена. Гледат някакъв Трабант на улицата и с всичка сила се трясват в него, излизат да бият шофьора... А от Трабанта излизат трима с бейзболни бухалки...
След половин час едната мутра се отлепва от асфалта, чеше се по тиквата и замислено говори на втората:
- Скива ли, бе, Картоф, скива ли к’во прави кризата с тъпаците?!
Фродо и Билбо се срещнали след унищожението на пръстена.
Билбо,със дрезгав и немощен от своята старост глас,запитва:
-Къде е онова пръстенче,което ти подарих,моето момче?
Фродо не искал да разказва през какви препятствия е преминал и да притеснява стареца,затова отговорил:
-Съжалявам Билбо,но го загубих...
Е,-казал Билбо с разбиране-Не е проблем...Я да си преровя чантата,аз тука някъде пазя оригинала...