Жабата измислила нов начин за напушване и отишла да го покаже на Бобъра.
- Бобър, казва му Жабата - гледай сега какво правя и прави и ти като мене - дърпа си тя здраво от joint-а, гмурка се от едната страна на реката и изплува от другата страшно надрусана.
Бобъра също си дръпва яко и се гмурка. Жабата чакала, чакала - от другата страна никакъв Бобър не изплува. Изведнъж от водата се показала главата на Хипопотама. Жабата го погледнала и казала:
- Леле, Бобър, на какво си се направил?
В гората животните основали дискотека на три етажа.
На откриването вълкът развеждал животните:
- На първия етаж ще има само чалга.
Тогава жабата се обадила:
- ХА-ха само чалга, само чалга!
- На втория етаж ще има само диско.
Жабата отново се обадила:
- Ха-ха само диско, само диско!
- На третия етаж ще има само порно.
- Ха-ха само порно, само порно!
Тогава вълкът се ядосал и казал:
- Ама няма да се допускат животни с големи усти!
- Ха-ха пак прецакахме крокодила, крокодила!