Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена отива на доктор: - Докторе, беля! - ?! - Бременна съм. Вече за 11-ти път ми се случва... - Добре де, като се таковате с партньора, там "чудесийките"... нали... ако може навън... След месец пак: - Докторе, пак съм хванала... - Ами какво ти казах? А? - Абе уж навън бе докторе, под крушата, и аз пак бременна...
Семейни 3,494 прегледа
Следващ →

Още вицове