Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж се връща от работа, жена му го посреща с думите: - Най-после! - Какво най-после! Да не би да е късно? - Не за това. Най-после от теб да мирише на приличен женски парфюм.
Семейни 2,817 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какви са приликите между жената и марихуаната? - И двете ти тровят живота, но в началото ти е кеф! Готвач във ведомствен стол отива на лекар: - Докторе, напоследък ме мъчи една фикс идея - да си мушна оная работа в хлеборезачката. Докторът: - Не се вълнувайте, моля ви - бром и ето тези хапчета ще ви помогнат. Елате след една седмица, за да ми кажете резултата. След една седмица готвачът отново се появява при лекаря. - Е, как е сега? - Докторе, не можах да издържа и го мушнах... Докторът гледа недоумяващо. - И какво стана? - А, тя е щастлива, само дето родителите й малко се сърдят... Видимо пиян студент влиза на изпит и едвам профъфля: - Гусн профешор, шшжжеее исзпиптате ле един пиян сжтудентт? - Ми ше изпитам , що да не изпитам. - Момччета..... ввнесете го! Един женкар сваля госпожица: - Сега ще ви разкажа такъв виц, че ще ви паднат циците от смях! О, извинете някой вече ви го е разказал. Събрали се Американеца, Руснака и Българина и започнали да си говорят кой е по-по-най. Американеца казал: - При нас е такава демокрация, че мога да напсувам президента в очите. Руснака казал: - Абе аз мога да отидапна Червения площад и да се изпикая срещу мавзолея на Ленин. Българина се замислил и рекъл: - Пък в нашето село има един вуйко Ваньо като го надърви 50 врабчета кацат на оная му работа. Американеца и Руснака се смутили и решили да се поправят. Американеца се извъртял, като казал: - Абе аз не че ще напсувам президента, но чрез медиите мога да му дръпна една критика. Руснака се поправил: - Абе аз не, че не мога да пикая на Червения площад срещу мавзолея на Ленин! Мога, ама в гащите си! Тога Българинът казал: - Ами и аз излъгах, той вуйко Ваньо като го надърви не 50, ами 49 врабчета му кацат на оная работа, последното 50-то не го броим, щото каца на един крак, а вторият му е във въздуха.