Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Реших да направя омлет, само че стана кафяв и вони направо, изгорих ли го? А жената ми се кара: - Глупак! Кой прави омлет с шоколадови яйца?!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Празничен тост. - Господа, искам тишина!...и така, вдигам тази чаша...И бавно я изпивам! Благодаря за вниманието, това беше.
Пиянски
03.10.2017
1,298 прегледа
Следващ →
Още вицове
Представители на различни нации се събрали на масата в ресторант. Всички поръчали по чаша вино, но когато донесли виното, се оказало, че във всяка чаша има муха. Шведа поискал ново вино в същата чаша. Англичанина - ново вино в нова чаша. Финландеца извадил мухата и изпил виното. Руснака изпил виното заедно с мухата. Китаеца изял мухата, но оставил виното. Евреина уловил мухата и я продал на китаеца. Циганина изпил две трети от виното и поискал да му го сменят. Норвежеца взел мухата и отишъл да лови риба. Ирландеца извадил мухата от виното и я сложил в чашата на англичанина. Американеца започнал съдебен процес против ресторанта и поискал 65 милиона долара като обезщетение. Шотландеца хванал мухата за гърлото и завикал - "Сега да ти е** майката, ще изплюеш всичко, което си изпила!" Кубинеца заявил, че това са компромати на социал-демократите, забил нож на келнера, естествено не пил вино, тъй като това е женска напитка и гръмогласно попитал, защо не му носят отдавна поръчания ром...
В едно село чукчите сформирали самодеен театрален състав. След мъчителни репетиции ще поставят "Цезар и Брут". Пиесата била в три действия: I действие - на сцената излиза един чукча, тупа се по гърдите и вика: "Аз съм Цезар". Завеса. II действие - на сцената излиза чукча и още един чукча. Първият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Цезар", вторият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Брут". Завеса. III действие - на сцената излиза първият чукча, вторият чукча и един нов чукча. Първият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Цезар", вторият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Брут", третият се тупа по гърдите и вика: "И аз съм Брут". Първият отговаря: "И ти ли Брут, бе?". Завеса
Влиза един в кабинета на шефа си, скача отгоре върху бюрото му, изритва абсолютно всичко - компютър, телефон и кво ли не и почва да танцува пред вцепенения от ужас шеф. Отваря се врата и един негов колега казва: - Стига бе, Тошко! Пошегувахме се, не си спечeлил джакпота...
Чистата съвест епризнак за лоша памет
- Не бих искал да бъда втори съпруг на вдовица! - Аз пък не бих искал да съм първи!