Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Празничен тост. - Господа, искам тишина!...и така, вдигам тази чаша...И бавно я изпивам! Благодаря за вниманието, това беше.
Пиянски 1,298 прегледа
Следващ →

Още вицове

Представители на различни нации се събрали на масата в ресторант. Всички поръчали по чаша вино, но когато донесли виното, се оказало, че във всяка чаша има муха. Шведа поискал ново вино в същата чаша. Англичанина - ново вино в нова чаша. Финландеца извадил мухата и изпил виното. Руснака изпил виното заедно с мухата. Китаеца изял мухата, но оставил виното. Евреина уловил мухата и я продал на китаеца. Циганина изпил две трети от виното и поискал да му го сменят. Норвежеца взел мухата и отишъл да лови риба. Ирландеца извадил мухата от виното и я сложил в чашата на англичанина. Американеца започнал съдебен процес против ресторанта и поискал 65 милиона долара като обезщетение. Шотландеца хванал мухата за гърлото и завикал - "Сега да ти е** майката, ще изплюеш всичко, което си изпила!" Кубинеца заявил, че това са компромати на социал-демократите, забил нож на келнера, естествено не пил вино, тъй като това е женска напитка и гръмогласно попитал, защо не му носят отдавна поръчания ром... В едно село чукчите сформирали самодеен театрален състав. След мъчителни репетиции ще поставят "Цезар и Брут". Пиесата била в три действия: I действие - на сцената излиза един чукча, тупа се по гърдите и вика: "Аз съм Цезар". Завеса. II действие - на сцената излиза чукча и още един чукча. Първият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Цезар", вторият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Брут". Завеса. III действие - на сцената излиза първият чукча, вторият чукча и един нов чукча. Първият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Цезар", вторият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Брут", третият се тупа по гърдите и вика: "И аз съм Брут". Първият отговаря: "И ти ли Брут, бе?". Завеса Влиза един в кабинета на шефа си, скача отгоре върху бюрото му, изритва абсолютно всичко - компютър, телефон и кво ли не и почва да танцува пред вцепенения от ужас шеф. Отваря се врата и един негов колега казва: - Стига бе, Тошко! Пошегувахме се, не си спечeлил джакпота... Чистата съвест епризнак за лоша памет - Не бих искал да бъда втори съпруг на вдовица! - Аз пък не бих искал да съм първи!