Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Здравейте, едно кило месо, моля. - Няма месо. - Е как? На магазина пише месо. - Е и на моя гараж пише гараж, ама вътре има само дърва.
Професионални 6,231 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обаждане до полицията: — Откраднаха ми часовника! — 5 без 15 е господине, приятен ден. Един охлюв започнал да се катери по черешово дърво насред зима. Минава един кос и го пита: - Хей, ти защо се катериш по това дърво? - За да си хапна череши. - Ми то сега няма череши. - Да де,ама докато се кача, ще има. Партиен агитатор разяснява: - Нас често ни питат - няма ли Бог? На този въпрос можем да отговорим твърдо и безкомпромисно с положителен отговор - да, Бог няма! Един ден Зайо Байо отишъл в гората и казал: - Аз съм зайче с кошничка, идвам да крада. Срещнал го Кумчо Вълчо и му казал: - Зайо Байо, тука няма да крадеш. Иди в Америка. Зайо Байо отишъл в Америка, но на летището не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди във Франция. Зайо Байо отишъл във Франция и на летището пак не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го пак на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в Германия. Зайо Байо отишъл в Германия и на летището отново не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го те отново на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в България. Зайо Байо отишъл в България и си казал: - Аз съм Зайо Байо с ко... Къде ми е кошничката? Срещат се две приятелки: - За малко да не те позная. - Защо? - Изглеждаш добре.