Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
...Нашите прадеди са живели в колиби. Те не са имали дрехи, ризи, нищо освен една дупка, за да излиза пушека. За да си създадат семейство те са разполагали само с един съвсем примитивен инструмент.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Винаги трябва да се пие като за последно, защото може наистина да е за последно - представи си, че пиеш менте...
Пиянски
03.10.2017
1,405 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прогнозата на маите за края на света беше толкова точна, колкото изявленията на Дянков за края на кризата.
Един петел много чукал кокошките във фермата и стопанинът решил да го сложи в хладилника. След 1-2 часа от камерата се чували някакви звуци и стопанинът решил да провери какво става вътре. И като отворил да види, петела хванал едно замръзено пиле и си пеел: "Айс, Айс бейби".
- Татко, учителката ни каза, че живеем на този свят, за да помагаме на другите. - Да, разбира се! - А тогава за какво живеят другите?
Из дневника на мисионер в дивия запад : Ден 1 : Приеха ме много дружелюбно ! Ден 2 : Загуби се дъщерята на шамана , голяма мъка , всички отидохме да я търсим ! Ден 3 : Намерихме я ! ! ! От голяма радост , шамана даде на всички да я опънем ! Ден 4 : Днес се загуби жената на вожда ! Много лошо ! Той е много свиреп ! Всички се втурнахме през глава да я търсим ! Ден 5 : Цяла сутрин вече я търсим , а ето намерихме я ... Вожда беше много щаслив , даде я на всички , и пак я опънахме и тази групово ! ..... Ден 6 : Тъмно е ... Мрачно е ... Страх ме е ....... ИЗГУБИХ СЕ ! ! !
...и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! - SMS съобщение