Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- За теб целувката удоволствие или престъпление е??? - Разбирасе,че удоволствие,защо? - Ами аре тогава да ме целунеш отзад! - Ти си олигофрен, тъпак, тъпак!!! - Ееее извиняваи, сега сърдиш ли се? - Не, не. - Добре, хайде тогава да ме целунеш и отпред.
Семейни 3,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

Берлин. В препълнения офицерски ресторант пиян полковник от СС внезапно изкрещява, удряйки с юмрук по масата: - Ще обеся лично всеки руски шпионин! Всички присъстващи многозначително поглеждат Щирлиц… Анфийлд, среща от първенството на Англия. Съдията свири дузпа. - За кой? - пита Джерард. - За нас. - отгорил ухиленият съдия. ПРИ ЛЕКАРЯ: - Докторе, мьжът ми е много зле! Щом сутрин си изпие кафето след това изяжда и чашата, а в ръката му остава само дрьжката. ДОКТОРА: - Ее, тоя наистина е луд! Та дрьжката е най-вкусна! "Честито скъпи абитуриенти, от днес вече имате нова социална мрежа - jobs.bg" Едно момиче се прибирало вечерта през парка. Само че по-едно време много му се допушило обаче нямало цигари. Видяла група мъже и ги помолила за цигара. - Добре само че ще направиш на всички по една свирка Какво да прави момичето, много му се пушило и им направила по една свирка.Дали и цигара. - А може ли и огънче? - Може ама ще трябва да ни направиш по още една свирка. Направила им по още една. Доволен един от мъжете и подава огънче и от тълпата се чуло: -А? Ани тати ти пушиш ли?