Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- За теб целувката удоволствие или престъпление е??? - Разбирасе,че удоволствие,защо? - Ами аре тогава да ме целунеш отзад! - Ти си олигофрен, тъпак, тъпак!!! - Ееее извиняваи, сега сърдиш ли се? - Не, не. - Добре, хайде тогава да ме целунеш и отпред.
Семейни 3,125 прегледа
Следващ →

Още вицове