Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съобщение към GSM операторите:- Можете ли да ми махнете ушната поща?
Бисери 3,221 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баба Дона върнала на село от града и разказва на приятелката си баба Гина: - Да знаеш какво е хубаво в града, качих се в един рейс, па едно любезно младо момче ми направи място, седнах, ееей, ама друго си е градското, и на обноски ги учат, и всичко. Решила баба Гина и тя да види свят, отишла в града и хоп! Веднага се качила в първия автобус, който видяла. Седи едно младо момче там, веднага застанала баба Гина до него и му вика: - Айде момче, стани да седна, че съм стара жена. Момчето й вика: - Бабо, целия автобус празен, ти точно мойто място хареса! Иди седни назад някъде, не ме занимавай, моля те! А тя: - Айде бе, момче, стани, направи ми място, нали в града уж на обноски ви учат... - Е виж колко празни места има седни там... Така се препирали известно време, пък накрая момчето вдигнало рамене и рекло: - Maмка му, пак ще карам прав! В Перник са започнали строителство на метро. Но поради недостиг на средства, метрото ще е пешеходно. И над земята. Петка и Чапаев. Корабокрошенци. Петка се хванал за една отломка, а Чапаев зад него. Почнали да гребат. След малко: - Чапаев, спри да гребеш, че ми влезе риба в гащите! - Плувай, плувай, Петка не е риба... - Здравей, Зелена шапчице! - Здравей, далтонист такъв… В магазин за електрически уреди влиза германец: - Дайте ми осем изгорели крушки. - Какво ще правите с тях? - учудено пита продавачът. - Ще си подредя една тъмна стаичка.