Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Човек влиза в заведение,което цялото било в лунички./нали се сещате-онези ситни бемчици,които някои хора имат по лицето си/Та всичко било на лунички-стените ,масите,столовете,чиниите,чашите,вилиците и лъжиците,абе всичко.Дошъл сервитьора-и той на лунички.Хората в заведението също били на лунички.Сервитьора попитал нашият човек: - Какво ще желаете ,господине? - Кафе и кола.Но може ли да ви задам един въпрос? - Да ,разбира се. - Това кафене да не би да е специално за хора с лунички?`Щото гледам навсякъде има... - О,не ,не!Одеве един пиян се изсра на вентилатора.
Разни 1,733 прегледа
Следващ →

Още вицове

Според изследване на американски психолози имало две причини, поради които мъжа прекарва вечерта в бара: 1) има жена 2) няма жена Поделение войници били на учение. По едно време, минали покрай селото на един и той решил да се обади на баба си и дядо си. - Ооо, дядо, как си? - Здравей, сине, добре съм. Ами каква е таз гьостерица дето си я провесил през рамо? - Това не е гьостерица, бе дядо, гледай сега оградата… Свалил той автомата и та-та-та - направил оградата на трески. - Брей, - казал дядото - ами тия чудесии по колана ти, к"ви са бе, сине? - Това, дядо, са лимонки, гледай сега тоалетната… Взел една лимонка и, тряс, взривил тоалетната. - Брей, - рекъл пак дядото - що ли не беше жива баба ти, да ти види какъв юнак си станал… - А, ами че тя кога умря, бе дядо? - Ами, в тоалетната беше… "Красотата е нищо без разума да я оцени, а разума е нищо без красотата , която да го вдъхнови." На плажа няма никой, само едно фантастично гадже се пече голо. Минава Иванчо, завъртял се, загледал се, седнал, хванал мацето за цицата и т.н. Никаква реакция, никакъв глас. Опънал я Иванчо здраво, свършил хубава работа, оправил се и на тръгване казал: - Все пак благодаря - Няма защо. Носи си го със сдраве! Двама гробари си говорят . -Днес погребах една с цици като лубеници... -Аз пък една с клитор като кисела краставица... -Толкова голям ?... -Не бе ,толкова кисел...