Връща се една баба от полето, но трябва да пресече през магистралата. Вижда две девойки и пита;
-Абе баба вие защо сте се изправили тук?
А те отговарят:
- Ами бабо чакаме да минат коли и ни хвърлят бонбони.
Бабата казала , ами я и аз да почакам малко.
По едно време се задава мерцедес с бясна скорост, след 100 метра набива спирачки и дава назаден. спира отваря прозореца и пита;
-Малееееееееееееееее, бабо и ти ли?
а бабата казала:
-Що бе чедо, аз като немога да ги дъвча ще ги смуча.
Човек влиза в заведение,което цялото било в лунички./нали се сещате-онези ситни бемчици,които някои хора имат по лицето си/Та всичко било на лунички-стените ,масите,столовете,чиниите,чашите,вилиците и лъжиците,абе всичко.Дошъл сервитьора-и той на лунички.Хората в заведението също били на лунички.Сервитьора попитал нашият човек:
- Какво ще желаете ,господине?
- Кафе и кола.Но може ли да ви задам един въпрос?
- Да ,разбира се.
- Това кафене да не би да е специално за хора с лунички?`Щото гледам навсякъде има...
- О,не ,не!Одеве един пиян се изсра на вентилатора.