Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Човек влиза в заведение,което цялото било в лунички./нали се сещате-онези ситни бемчици,които някои хора имат по лицето си/Та всичко било на лунички-стените ,масите,столовете,чиниите,чашите,вилиците и лъжиците,абе всичко.Дошъл сервитьора-и той на лунички.Хората в заведението също били на лунички.Сервитьора попитал нашият човек: - Какво ще желаете ,господине? - Кафе и кола.Но може ли да ви задам един въпрос? - Да ,разбира се. - Това кафене да не би да е специално за хора с лунички?`Щото гледам навсякъде има... - О,не ,не!Одеве един пиян се изсра на вентилатора.
Разни 1,732 прегледа
Следващ →

Още вицове

За пръв път жена кара колата сама. По пътя нещо издрънчава, тя спира, взема го, слага го в багажника и продължава. Прибира се у дома и моли мъжа си да прегледа колата. - Колата е в ред, но трябва да върнеш капака на водопроводната шахта. Майка къпала новороденото си като го поливала с черпак. Влиза таткото и пита: - Що го къпеш с черпак ма? - Епа ела ти бръкни с ръка в тая вряла вода! Говорят си две приятелки. - Как се запозна с мъжа ти? - Беше много романтично. Веднъж паднах от кея и вече почвах да се давя, когато един млад мъж скочи към мен да ме спасява и почна и той да се дави. А като ни извадиха, се оженихме. Между колеги: - Отпуската ти се е отразила много добре. Изглеждаш чудесно с тези кръгли червени бузи... - Всеки ден надувах по четири дюшека Олигарх се обажда на жена си по телефона: - Скъпа! Преди малко излязох от кризата! - Честно?! - Не, както обикновено...