Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Човек влиза в заведение,което цялото било в лунички./нали се сещате-онези ситни бемчици,които някои хора имат по лицето си/Та всичко било на лунички-стените ,масите,столовете,чиниите,чашите,вилиците и лъжиците,абе всичко.Дошъл сервитьора-и той на лунички.Хората в заведението също били на лунички.Сервитьора попитал нашият човек: - Какво ще желаете ,господине? - Кафе и кола.Но може ли да ви задам един въпрос? - Да ,разбира се. - Това кафене да не би да е специално за хора с лунички?`Щото гледам навсякъде има... - О,не ,не!Одеве един пиян се изсра на вентилатора.
Разни 1,734 прегледа
Следващ →

Още вицове

Задават въпрос на третокласник,вундеркинг - Какъв искаш да станеш, като пораснеш? - Пожарникар или бодигард! - Защо? - По-лесно се става кмет ! - Каква е разликата между пиян шофьор в България и пиян шофьор в останалата част от света? - В чужбина пияният шофьор кара на зиг-заг, в България само трезвите шофьори карат на зиг-заг (заобикаляйки дупките)! Когато старата година си отива, а новата в дванайсет се роди, желая ти от все сърце да си щастлива! И нека в тази нощ красива се сбъднат всички твои хубави мечти! Минавам на червено, катаджията ме спира: - Документите моля! Отговарям: - Нямам. - Защо? - Пих водка и съм ги забравил... - Значи, карате пиян? - Че как иначе ще карам оръжие? - Карате и оръжие?!?? - Че как ще пазя наркотиците бе? Катаджията незабавно звъни в районното и докладва, че е задържал опасен престъпник. Идва шефа и ми казва: - Документите, моля! Казвам му учтиво: - Заповядайте... - Сега духнете... така... хм, няма алкохол... Дайте да огледам колата... - Да, заповядайте! - Хм, чисто е... Питам аз заинтригуван: - А, какво трябваше да има? - Колегата ми каза, че сте без документи, пиян и карате оръжие и наркотици! - Браво бе, той още малко ще каже, че съм минал и на червено, а? Жена пристига в дома си и казва на на мъжа си. - Имам две новини, хубава и лоша. Коя да ти кажа първо? - Кажи първо лошата. - Ударих колата в един стълб. - ???? - Добрата е, че обещавам това да не се повтаря.