Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
От БСП,канят една"независима"депутатка да влезе в тяхната парламентарна група. - Но аз,само веднъж в месеца вдигам червен байрак. - И ние само веднъж преди изборите вдигнахме червен байрак.
Политически 2,810 прегледа
Следващ →

Още вицове

В едно семейство се ражда бебе. Цялата фамилия се събира в родилното. Доктора излиза от вратата с бебето на ръце и всички вече са готови за снимка. Иведнъж доктора както държи бебето го засилва и фраааас у земята... Тъщата: - Ама.. докторе.. Вие убихте детето ни... Доктора: - Майтап бе, роди се мъртво... Пътува бензиновоз, зад него се влачи верига. Спира го катаджия: - Такааа, защо с верига? - За да отива електричеството в земята. - Това е ясно. А веригата за какво е? - Хмм. Ами, ако удари мълния, всичко отива в земята. - Абе, това ми е ясно, а веригата за какво ти е? Мъжът не издържа, спира преминаваща Жигула и моли шофьора: - Слушай, приятел, обясни му, за какво ми е веригата. Шофьорът на Жигулата излиза: - Разбирате ли, за да не се взриви бензина, за да не възникне искра. - А-а-а, разбрах. Бензиновозът щастливо си заминава. А катаджията се обръща към шофьора на Жигулата: - Такааа, защо си без ВЕРИГА?... Яка мацка с лъскаво кабрио, облечена със супер дрешки и накичена със скъпи бижута, качва една монахиня на стоп. Монахинята по пътя полюбопитствала как мацката си осигурява този висок стандарт на живот. Тя й отговорила: - Ами много просто, имам си 3-ма любовници. Единият ми купи колата и я поддържа, другият ме облича по последна мода, третият ми купува бижута и ми дава парички за харчене. След като се прибрала в манастира, монахинята се замислила дълбоко върху нейните думи. На здрачаване, някой подраскал на вратата й, а тя се провикнала: - Ооооу, Инокентий, я да ми се махаш с тея вафли! Късно през нощта мъжа се връща пиян в къщи. Жена му стои на вратата на кухнята с точилка в ръката. Той я гледа и след кратка пауза казва: - А ти все готвиш ли готвиш… Иванчо попитал майка си: - Мамо, аз как съм се появил на бял свят? - Намерихме те в краставиците. - А, малката сестричка как се е появила? - Нея я намерихме в зелето. На следващия ден...прочети още http://adf.ly/q9poV