Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В летящ самолет един от пътниците се жалва: - Ох, колко ми е лошо! Ох, сега ще повърна! Съседът му по седалка казва: - Натиснете копчето до седалката! - Натиснах го, и какво? - Ами ето лампата при стюардесата светна. - Мамка ти! На мен ми е лошо! Гади ми се! А оная пък не може ли сама да си запали лампата!
Разни 1,980 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама затворници си говорят и единия пита другия: - Ти какъв беше навън? - Студент. - И защо те прибраха? - Пропуснах упражнение по квантова физика - Да бе... Не се ебавай... - Е, същия ден обирах една банка. Окръжността е кръгла линия, без ъгли и затворена, за да не се вижда от къде започва. Разговор в лудницата: - Ти чувал ли си, за Атлантическия океан? - Да? - Е, аз го пресякох с плуване. - А, ти чувал ли си, за Мъртво море? - Да. - Е, аз го убих. "Левски" играят с "ЦСКА" и съдията показава червени картони на всички от "Левски" още през първото полувреме, само Гонзо виси с жълт картон. За нещастие на чорбата обаче Гонзо бил в добра форма и... Прибрал се той в съблекалнята на полувремето и започнал да разправя на съотборниците: - Мачът върви добре, прилагам им плътна преса по целия терен и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле! То бетон, бетон, ама най-накрая им вкарах гол! И сега водим с 1:0! Останалите футболисти решили, че мачът е решен и отишли не ресторант да празнуват победата. Свършил мачът и Гонзо отишъл в ресторанта при другите. - Как свърши мачът? -попитали го другите. - 2:1 за нас ама мачът беше на косъм!!! - Как така бе, нали ги утрепа от бой?! - Абе аз ги утрепах, ама 15 минути преди края на мача при 2:0 за нас съдията ме изгони за втори жълт картон... В клас. Учителката: - И дошли при цар Солон две жени с дете. Едната твърдяла, че това дете е нейно, а другата твърдяла същото. И тогава цар Соломон проявил своята мъдрост. Деца, кой ще се сети, какво е казал мъдрия цар Соломон? Иванчо: - Добре, че не е от мен детето!