Една зима Бил Клинтън гледал от прозореца на Белия дом, когато за свой ужас видял, че по снега на моравата с урина е написано „Президентът трябва да умре". Ядосан на охраната си, той наредил пълно разследване.
- Искам отговор до довечера
- извикал президентът,
- иначе
всички сте уволнени.
Същата вечер шефът на охраната предпазливо се приближил към Клинтън.
- Имаме една лоша новина и една много лоша новина. Коя искате да чуете първо?
- По дяволите
- въздъхнал Бил.
- Първо ми кажете лошата новина.
- Взехме проба от урината и получихме резултатите
- това е урината на Ал Гор.
Клинтън провесил нос.
- О, не
- изпъшкал той.
- Чувствам се предаден. Собственият ми
вицепрезидент да направи такова нещо. По дяволите. Каква е много
лошата новина?
Шефът на охраната отговорил:
- Почеркът е на Хилари.
В летящ самолет един от пътниците се жалва:
- Ох, колко ми е лошо! Ох, сега ще повърна!
Съседът му по седалка казва:
- Натиснете копчето до седалката!
- Натиснах го, и какво?
- Ами ето лампата при стюардесата светна.
- Мамка ти! На мен ми е лошо! Гади ми се! А оная пък не може ли сама да си запали лампата!