Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Приятел на Бойко Борисов го пита: - Как знаеш по-рано за всичките убийства? Някаква специална информация ли получавате в МВР? - Не, вкъщи имам всички романи на Христо Калчев...
Политически 3,078 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мечтата на нашата държава - абсолютно здрав, богат гражданин, винаги плащал си данъците да умре в деня на пенсиониране. Това, което не бихте искали да чувате по време на операция: 1. Такаааааа… Това нещо засега няма да го пипаме. Като отворим по-широко, ще стане ясно. 2. Приеми тази жертва, о Велики Демоне на Мрака. 3. Хей, хей, пусни, пусни бе! Лошо куче! 4. Чакайте малко, ако това е жлъчка, аз тогава какво отрязах? 5. А, не… Къде ми е часовника? 6. И сега колко ще чакаме, докато пак пуснат тока? 7. Да знаете дали някой е оживявал след вкарване на 500 ml от този разтвор? 8. Знаете ли колко е сега един бъбрек на черно? На този тук май ще му трябват два. 9. Я се пазете настрани, че ми паднаха контактните лещи. 10. Е какво, колеги, нека приемем това като горчив урок. 11. Стерилен - мерилен… нали чистачката винаги бърше пода? 12. Какво? Не беше ли този, който искаше да си смени пола? 13. Е какво пък, той вече има деца. Нали? 14. Пожар! Всички да се евакуират! 15. Идиоти! Кой от вас е скъсал 47-ма стр. на ръководството? Срещнали се двама приятели. Седнали и се напили. И тамън им станало хубаво, допълзяла отровна змия и ухапала единия от тях. Другият знаел, че отровата на тази змия действа след 14 часа, наблизо нямало медицинска помощ, пренесъл го на едно легло в съседната стая, седнал натъжен и започнал да чака. След 14 часа влязъл в стаята, за да вземе тялото и да го погребе, но приятелят му лежал на кревата жив и здрав. Влезлият изтичал да търси змията и я намерил... мъртва. А казват, че алкохолът бил вреден! Американец, руснак и българин се състезавали, къде медицината е най-напреднала. Американецът споделил: - Ние имахме един състезател във Формула 1.Един път се блъсна зверски и стана на парчета. Нашите хирурзи го сглобиха и сега отново е номер едно! Руснакът докладвал: - Ние имахме един десантник. Един път парашута му не се отвори и той стана на пихтия. Нашите лекари го лекуваха успешно и сега той отново е най-добрият. Българинът казал: - Ами,ние имахме един железничар, бай Пламен, една нощ, бил пийнал повече и се закачил за влака. Влачил го цели пет километра. Като го намерили нашият лекарски екип,от него бе останало само едно дупе и едни уши. Но специалистите направиха всичко възможно. Американецът и руснакът се спогледали и попитали: - Добре де, какво прави сега вашият човек? Българина отговорил: - Е, как какво! Пръцка и се ослушва! - Това не може да е истина! Възкликнал Чък Норис и свалил рейтинга на Бойко Борисов.