Двама автомобилни инструктори се засичат на опашката пред КАТ:
- Кво става бе Гошо,нещо не те виждам много на кеф?
- Уволниха връзката в КАТ и се налага да чакам, ама и ти нещо на посърнал ми изглеждаш?
- Мани,мани,някой ме е проклел, паднаха ми се 7 блондинки за обучаване.
Звъни телефонът. Малко момченце вдига слушалката.
- У дома ли е татко ти? - пита мъжки глас.
- Много ми е тежко да кажа това, но го няма.
- А, защо ти е тежко?
- Защото страшно мразя да лъжа!