Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо влязъл в затвора за изнасилване и попаднал в килия заедно с един циганин. Той си седял мирно, за да не си изяде боя и нещеш ли циганина го попитал съвсем учтиво: - С васлин или без васлин ? - Ааа... сакън нидей така бе биритшед! - измънкал изплашено Иванчо. - Абе с васлин или без васлин ва!!! - казал разярено мангала. "Абе с вазелин по мекичко ще влиза, тай и тай ще ме..." помислил си Иванчо и смело казал: - Емчи хубао с васлин! Циганина с голямо удоволствие извикал в екстаз: - Васлине, ила тука уа, ша гу ибем и двамата!!!
Иванчо и Марийка 3,949 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж вика на жена си: -Жено, дойдоха ми олимпийските капути. Довечера ще ползвам Златният. А тя: -Що не вземеш да ползваш Сребърният и да свършиш веднъж втори. Студент на изпит ... Преподавателя: - Колега как според вас се задвижва двигателя? Студента: - Ми вътре в двигателя има едни малки зелени човечета дето въртят педали и ... така Преподавателя: - Колега сигурен ли сте, че става въпрос за малки зелени човечета? Студента: - Еми много ясно, в тоя малък двигател как ще влезе голямо зелено човече? Бях в мола. Видях хора да излизат без покупки. Жалко, че не е заразно, че щях да ги помоля да се изкашлят около жена ми. Мъж пита жена си: - Ти виждала ли си един долар, толкова смачкан, че нищо не е останало от него? - Не. Тогава мъжът смачква един долар и го показва. - Ти виждала ли си сто долара, толкова смачкани, че нищо не е останало от тях? - Не. Мъжът смачква и банкнота от сто долара. - Ти виждала ли си десет хиляди долара, толкова смачкани, че нищо не е останало от тях? - Не. - Отиди в гаража да видиш! Годеникът: - Хайде да отидем да ти покажа моя сватбен подарък! Годеницата: - Но мама ми казваше , че до сватбата не бива!