Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво е мнението ви за политиците? Оториноларингологът: - Всички са с отит! Психиатърът: - По-голямата част са ми пациенти. Гинекологът: - Много,много не се напъват,а и така е по-добре, защото повечето закони които раждат са даунчета. Офталмологът: - Тъй като гледам,левицата вижда само с дясното си око, десницата има перде и на двете,а центъра е разноглед.
Политически 3,060 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един при шивача, носи плат, и казва че иска да си поръча костюм от този плат. Шивачът взима мерки и казва, че няма да стигне за костюм. Клиентът отива при друг шивач със същата поръчка. Шивачът взима мерки, взима плата и му казва да дойде след две седмици. След двете седмици човекът отива и си взима готовия костюм. При това забелязва, че малкия син на шивача тича с панталони от същия плат. Възмутен отива при първия шивач: - Какво трябва да означава това? Казахте, че платът не стига за костюм, а на мен друг шивач ми направи от същия плат, че и за сина му за панталони стигна! - Правилно, но аз имам близнаци. Бизнесмен искал да построи бар до църква. Месеци наред свещениците протестирали и горещо се молели да не се случи това кощунство. В деня на откриването на бара се разразила страшна буря, паднала мълния и бара изгорял до основи. На следващия ден свещениците от църквата засипали Господ с благодарствени молитви. Радостта им обаче била кратка. Оказало се, че бизнесменът съди църквата за зловредни молитви, довели до унищожаване на бара му. Свещениците естествено започнали да отричат вината си за случая. След като изслушал пледоариите на двете страни съдията казал замислено: "В какъв свят живеем! Бизнесмените вярват в ефекта от молитвите, а божите служители - не" Как е възникнала българската нация? Седнали си на полянка пра българин и славянка вади-тури, вади-тури народили са са чукундури все лъжливи, все крадливи и най-вече завистливи!!! Надпис в автобус на градския транспорт: Всеки пътник над 30 години е НЕУДАЧНИК. Младоженци през първата брачна нощ. Жената се посъблякла, легнала на леглото, а мъжът си сложил анцунгът, легнал и заспал. Втората вечер. Жената направила салатка, сложила ракийка, облякла по-секси бельо и зачакала. Мъжът се прибрал, седнал, хапнал, пийнал, сложил си анцунга, една по-дебела вълненена фанела, легнал и заспал. На третата вечер жената, вече леко притеснена, засипала масата с афродизиаци - шоколадово руло, салата от магданоз, шоколадови бисквити, вафли, торта с шоколадова глазура и дори пуснала в чашката с ракийката две хапчета виагра и зачакала този път чистак-бърсак голичка. Мъжът се прибрал, седнал, пак хапнал, пийнал си ракийката, сложил си анцунга, вълнената фанела, отгоре сложил балтона, легнал и заспал. Жената вече побесняла, събудила го и се развикала: - Абе ти жена имаш ли бе? И аз имам нужди! А знаеш ли, че имам и дупка между краката? При това откровение мъжът се обърнал и казал: - Аааа ето от къде ставало течение!