Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо напоследък има толкова малко политически вицове? - Защото почти всички ги използваха в предизборните си програми.
Политически 3,011 прегледа
Следващ →

Още вицове

Госпожа-другарката дала за домашно на учениците си да измислят три изречения с много чуство. В къщи Иванчо попитал майка си: - Мамо, кажи ми три изречения с много чувство! - а тя се троснала: - Не стига, че ти пера мръсните гащи, ами ме караш да ти измислям изречения! Иванчо го запомнил. Питал малкото си братче: - Ей, братле, к`о гледаш? - а то казало: - Тарзан по бели гащи. Накрая той питал баща си, а той отвърнал: - Винчета, болчета, гайки. На другия ден Иванчо отишъл на училище. Госпожата го вдигнала да си прочете изреченията, а Иванчо казал: - Не стига, че ти пера мръсните гащи, ами ме караш да ти измислям изречения! Госпожата го завела при директора. Той го питал: - А бе, Иванчо, какво има в твоя мозък? - а той отвърнал: - Винчета, болчета, гайки. Директора се възмутил: - Ей, момченце, знаеш ли кой съм аз? Иванчо го погледнал невинно и отвърнал: - Тарзан по бели гащи. И един мармот залепваше бандерола на ракията! Влиза китаец в американски магазин за хранителни продукти. - Мозе мой купи един литър сиренце? - пита китаеца. - Абе, китаецо - казва му продавача - ти от колко години живееш в Америка, че не знаш че сиренето се продава на килограми, а не на литри! - Мой зивее 20 години тук и много обица сиренце - отговаря китаеца. Мозе купи един литър? - Може, но ако си поискаш както трябва! - казва бакалина - ето стой ти зад щанда, все едно че си продавач, а аз ще ти покажа как да си поискаш. Застанал китаеца зад щанда. Продавачът излязъл, почукал на вратата, влязъл в магазина и отчетливо попитал: - Може ли да ми продадете един килограм сирене? - Мозе! - отговорил китаеца, а шишенце носиш ли си? Влиза бирата в стомаха, там вече си лежи ракията. бирата: - Направи малко място. ракията: - Не-е бирата: - Дръпни се малко ракията: - Не-е бирата: - Я ела навън, да се разберем!! От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тичка към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката .Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се българската мишка - няма котка, тича към бара,налива си 100 грама, изпива, оглежда се, няма котка, налива си ...