Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Скъпа! Падам в краката ти! - Ставай де, гаден пияница!
Пиянски 1,394 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво е садизъм? Да те пуснат по пързалка с бръснарски ножчета и да паднеш в басейн с йод... Стивън Кинг позеленял от завист, когато видял икономическите прогнози на МВФ... В час по физика госпожата пита: - Ако оставя това парче злато на слънце какво ще стане? Иванчо: - Зависи къде? - Ами да кажем на пейката пред училището... - Аааа, тогава ще изчезне! На магистрала разлято масло. Задава се едно "Ферари", поднася на разлятото петно, удря се в мантинелата, потрошава се цялото; излиза отвътре един брокер, ядосва се, тюхка се но в крайна сметка си казва: - Е, няма нищо, ще поработя две седмици и ще си купя ново. След малко се задава един "Ролс Ройс" и той се върти, потрошава се, излиза от него арабин, петролен бос, ядосва се и той, тюхка се и в крайна сметка си казва: - Е, няма нищо, ще работя една седмица и ще си купя нов. Задава се по магистралата един "Трабант", поднася на масленото петно, потрошава се целия, излиза един мъж хванал се за главата и вика: - Мама му стара, дванайсет години работих за да те купя! Отива при него арабина и го пита учудено: - Абе, защо си купуваш тогава толкова скъпа кола? Иванчо отива при баща си с въпрос: - Тате, може ли да се пресича улицата на червено? - Може, обаче има едно условие. Трябва и двете ръце да са ти вдигнати. - Това пък защо? - За да може после в моргата да ти свалят по-лесно тениската!