Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Обаждане по телефона при ветеринаря: - Мисля , че моето куче е болно.. - Защо мислите така? - Ами от три седмици не излиза изпод дивана, нищо не яде, а и напоследък мирише ужасно!
Разни 1,647 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Добро ли е родословното дърво на вашето куче? - О, толкова добро, че ако кучето можеше да говори, изобщо нямаше да разговаря с мен или вас! - Е, мога да ви поздравя! Зародил се е нов живот във вас!! - Докторе..но аз съм мъж! - Е, и? Какво им пука на глистите... Война.Два вражески окопа един срещу друг. От единия един войник вика срещу дру-гия: -Момчета, стига сме се стреляли и убивали! Мир и любов! Тук имаме една хубава медицинска сестра, на всеки дава, навсякъде го взема.. От другия окоп: - Отпред взема ли го? - Да! - Отзад взема ли го? - Да! - В устата взема ли го? - В устата не може. Един снаряд й отнесе главата преди два дни... - Не разбирам, защо толкова приличен ресторант се казва "Разбойниците"? - Като донесат сметката, ще разберете. Сарказмът е възникнал в хода на еволюцията, за да даде възможност на умните хора да оцелеят в общество от идиоти.