Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В софия станаха много популярни цветните кофи за боклук, които са за разделно събиране на боклука - за хартия, за стъкло... Седи си един клошар пред шарените кофи и сладко си похапва. Покрай него минава друг и го пита: "Защо ядеш от тези кофи?" "Защото съм на диета. Храня се разделно."
Черен хумор 1,747 прегледа
Следващ →

Още вицове

Искали да правят тест на нова котешка храна. Взели три котки - едната на един архитект, другата на един химик, и една на един дизайнер. Първо дали на котката на архитекта храната. Тя взела бисквитките, подредила ги като къщичка, сложила им покривче и ги изяла. Втората котка - на химика - раздробила бисквитките, разтворила ги в млякото и ги изяла.Третата котка - на дизайнера - натрошила бисквитките на прах, изшмъркала ги през една сламка, изчукала другите две котки и се разкрещяла: "ТАКА НЕ МОГА ДА РАБОТЯ!! Режисьор коментира сценария на новата пиеса с писателя: - Трябва да го променим, аз съм противник на псувните в театъра! - Какви псувни? В сценария няма никакви псувни! - Там няма, но сред публиката ще има! Обаждане при ветеринаря: — Сега при вас ще дойде тъща ми със стара кучка. Направете й някаква инжекция с най-силната отрова, така че да не се мъчи и веднага да умре… — А кучето ще може ли да се прибере само? И кво, разведе се с мъжа ти? Ми кво да правя. Когато се оженихме ми каза, че в кревата бил като кралски орел. Аз да не съм орнитолог да знам, че орелът чука три пъти в годината.. Телеграма(може и sms): "Пешо, да ти ... мамата! Виж си мейла!"