Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Майка къпела новороденото си бебе, като го поливала с черпак. Влиза таткото и я пита: - Защо къпеш детето с тоя черпак? - Ами, бръкни ти в тая вряла вода...
Черен хумор 1,640 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имало един много много черен град, в които имало един много много черен квартал. В квартала имало един много много черен блок ,в които имало един много много черен апартамент, в които апартамент имало двама много много черни хора, от които единия казал.. - Защо ни трябваше да ги палим тея гуми.. Закон за управление на отпадъците, България, 2010 година. Аз произвеждам 19 вида отпадъци в производствената си дейност. Не помня точно, но май 6 от тях са опасни, по смисъла на ЗУО. Все пак всичките 19 отпадъка си ги събирам в оделни контейнери, обозначени и надписани с един биллюк надписи. Опасните ги събирам по особено стриктен начин. Имам договори с фирми, които ги приемат. Имам програма за управление на отпадъците, която е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА за всяка работеща и неработеща фирмичка в България. тази програма епоследвана от разрешително по чл. 37 от горния закон. И т.н. ит.н. Защо пиша тези глупости? Защото всичките 19 вида отпадъци се събират на едно място - местното сметище. Там се омешват и отиват в местната река. България 2010. Граничар с куче обикаля по полосата през нощта. От едни храсти се чува някакъв шум. Граничарят се обръща към кучето и казва: - Бягай да видиш, какво има в храстите! Кучето го поглежда и отговаря: - Бягай ти! Аз и оттук мога да си лая.... Турист пита туземец: - Става ли тази вода в реката за къпане? - Не ви съветвам реката е пълна с крокодили. - А надолу по течението? - Да там може. Крокодилите не ходят натам понеже се боят от акулите. Вървят си два чадъра по плажа и виждат един бастун: - Леле, брато гледай нудист...