Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Борба с депресията" Въпрос 1: На колко сте години? отговори: А)Под 30. Б)Над 30 Резултати: А)Стига бе! Каква депресия на тази възраст? Б) Какво искаш, при тази възраст?
Разни 1,771 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момче и момиче лежат в спалнята след секс. Момичето си казва полугласно: - Най-после го направих! Вече не съм девствена! Винаги съм искала първият път да бъде с някой, когото обичам! Момчето изненадано казва: - Наистина ли?! Значи наистина ме обичаш... - О, Боже, не, просто ми писна да чакам! Звъни Баба Яга на Змей Горянин: - Идвай бързо, страхотна ракийка съм сварила! - Бабо Яге, вчера пихме с Кашчей някакъв боклук, едната ми глава е в безсъзнание, втората повръща, третата едва се надигна да ти отговори. Звъни Баба Яга на Кашчей Безсмъртни: - Идвай да пием, страхотна ракийка сварих! - Бабо Яге, пихме вчера със Змей Горянин нещо, дето, както съм безсмъртен, сега се притеснявам да не умра! Звъни Баба Яга на Леший: - Идвай бързо да пием от новата ракийка! - Идвам! Гледа Баба Яга през прозореца - иде Леший - 5 метра тича, пада на земята, става, 5 метра тича, пак пада Излязла да го посрещне на прага и пита: - Леший, какво става, защо падаш тъй? - Ами, Бабо Яге, като си помислех за хубавата ракийца и хуквах. Но като се сетех, че после ще искаш да се чукаме - и губех съзнание. - Каква фигура имаш само! Сутрин тичаш? - Аха. С викове:"УЖАС, пак съм се успала!" Отива някакъв на очен лекар. Почукал, попитал дали това е кабинета на очния лекар и след като го поканили влязъл и почнал да се съблича. - Ама какво правите? Аз съм очен лекар... - Спокойно докторе, сега ще ти обясня. Свалил си човека ризата, панталоните, обувките. Тръгнали гащите да си сваля. - Ама г-не, аз съм очен лекар бе, моля ви- изпаднал в тих ужас лекаря. - Споко бе докторе, сега ще ти покажа. Свалил си човека гащите и разтворил широко задника: - Ела сега тука и погледни докторе. Виждаш ли го ей това косъмче тука, точно до ануса дето е? - Да... виждам го... - Е, като го дръпна ми се насълзява дясното око. Младеж се приближада до младо момиче в дискотеката: - Здрасти, как се казваш? - Няма да ти кажа. - А искаш ли да позная от три удара?