Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В класа идва инспектор и пита децата: - Можете ли да познаете на колко години съм? - На 30! - обажда се Иванчо. - Как позна? - Ами аз съм на 15 и майка ми ми казва, че съм полуидиот.
Ученически 5,235 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пр: Ало, ало! Централата: Да, кажете! Пр.: Абе гори бе! Ц.: Кое гори? Пр.: Ми кое... езерото гори. Ц.: Кво езеро бе? Кой се обажда? Пр.: Ми един шаран... Прибира се мъж преждевременно от работа и заварва жена си гола. Започва да търси - отваря гардероба и вижда гол мъж - хванал се за една закачалка и стои. - А! Ти какво правиш тука, бе? - Ми... Чакам трамвая... - Ееее - ти намери кво да ми кажеш... - Ти па намери кво да ме питаш... Попитай човек, какво е щастие, и ти ще разбереш, какво най-много не му достига. Иванчо отива на училище влиза в клас и учителката задава вапрос на учениците защо ската е плоска риба? От целия клас само Иванчо вдига ръка и учителката го вдига: - Кажи Иванчо! - Ами защото го е ЕБАЛ кита. Учителката му казва: - Иванчо, утре с баща ти! На другия ден Иванчо идва с баща си и учителката казва: - Много ми е неудобно, но ви викам, защото зададох вапрос на сина ви защо ската е плосак и той ми отговори "защото го е ебал кита". А бащата казва: - Госпожо учителка, а знаете ли защо на рака очите са му толкова големи? Тя казва: - Не. - Ами защото и той е бил там и е гледал. - Защо не се смя? Анекдотът на шефа наистина беше смешен. - Не понасям шефа! Ще си се смея вкъщи!