Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В класа идва инспектор и пита децата: - Можете ли да познаете на колко години съм? - На 30! - обажда се Иванчо. - Как позна? - Ами аз съм на 15 и майка ми ми казва, че съм полуидиот.
Ученически 5,239 прегледа
Следващ →

Още вицове

В магазин за играчки някакъв купува модел на кораб. Пита продавача: - А корабчето да не вземе да потъне, като го пусна във водата? - Разбира се, че ще потъне! Това е модел на "Титаник". Момченце седи на пейка в парка и яде един след друг шоколадови бонбони от кутия. След десетия бонбон старец на съседната скамейка не се въздържа и му прави забележка: - Моето момче, ни бива да ядеш толкова много бонбони, ще си развалиш зъбите… - А моят дядо доживя до 106 години – отвръща му троснато момченцето. - И той какво, да не би да е ял по десет бонбона един след друг? - Не, но никога не се бъркаше в чуждите работи… Построили в гората поликлинка. Отива вълка и гледа всички животно пред кожно-венерическия кабинет: - Какво става? Наиграхте ли се сифилистици такива? - А ти къде? - Аз при очния. Като пикая ми сълзят очите от болка. Спокойна работа, добра заплата, добър шеф - какво повече му трябва да на човек, за да се наслаждава на безделието? Трудно стана. Лесните жени станаха платени...