Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Деца се чудят какво да правят. - Хайде да си играем на мъж и жена! - предлага едното. - Не мога. Обещах на мама днес да не се карам с никого!
Разни 1,057 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако гледате телевизия сте забелязали, че добрите винаги побеждават лошите, с изключение на новините... Какво си мисли котката: - Какво ли не правят за мен хората! Мият ме, хранят ме, галят ме... Сигурно са богове! Какво си мисли кучето: - Какво ли не правят за мен хората! Мият ме, хранят ме, галят ме... Сигурно съм бог! Събира се лекарски консулт: - Ще лекуваме ли болния? - Нека си живее... Голяма опашка пред сергия плод-зеленчук. Наредили се много жени и само 1 мъж се подавал от края на колоната. Първата жена казала: - Дайте ми 1 кг. краставици ама нали така по криви! Втората казала: - Дайте ми ч кг. краставици ама нали така с повече пъпчици! Третата казала: - Дайте ми 1 кг. краставици ама нали така по дебели! Накрая мъжът не издържал и се провикнал: - Абе на мене ми сипи 1 кило краставици...аз ще ги ям... На опаковките на лекарствата би следвало да пише: "Чрез Вашето здраве, ние се грижим за нашата печалба"