Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Деца се чудят какво да правят. - Хайде да си играем на мъж и жена! - предлага едното. - Не мога. Обещах на мама днес да не се карам с никого!
Разни 1,058 прегледа
Следващ →

Още вицове

Струва си да се бориш за някакво право, само ако мажеш да го използваш. Жена разправя на мъжа си: - В живот си съм имала само двама истински мъже... - Кой е бил първият? - Абе, и двамата не ги познаваш... Катаджия дебне до паркинг на ресторант. Излиза пийнала голяма компания, и се качват по колите. Катаджията си избрал един, който едвам се държал на краката и го спира: — Проверка за алкохол, духнете! Резултат – нулев. Катаджията: — Как е възможно това? Мъжа: — Днес аз съм дежурен по отвличането на внимание. Баща, майка и малкото им синче обядват. Хлапето не иска да яде супа. Майката вдига лъжицата и го перва по главата. Детето започва да реве, обаче упорито отказва супата. Тогава бащата се навежда над него и му прошепва нещо в ухото. Детето кима с глава, след това взима лъжицата и започва да яде от супата. Майката в недоумение пита: - Какво му каза? - Казах му, че ако не си яде супата, няма да му порасне пишката. Майката взима лъжицата и с всички сили трясва бащата по главата. - Ама защо? - Защо, а? Защото не си ял супата си като малък, затова... Село, на пейка седят момче и момиче. Момичето: - Ами аз да си ходя, а? Момчето: - Стой ма! Минава един час. Момичето: - Да взема да си ходя, а? Момчето: - Седи ма! Минава още един час. Момичето: - Тръгвам вече! Момчето: - Стой ма! Момичето става и си тръгва. Момчето ядосано си хвърля цигарата с думите: - Иииии, не иска да ми пусне, мама му...