Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В болницата: - Иванов, изписваме Ви! - Как така?! А операцията? Аз съм много зле!!! - Оказа се, че имате неплетени здравни вноски от 2000г. - Ама аз тогава бях без работа( в чужбина)?! - Съжалявам мой човек, не аз съм писал закона!
Политически 2,800 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един професор винаги искал при изпит студентите да говорят 15 мин. Ако говорят повече ги късал. Веднъж този професор започнал да изпитва.Вдигнал един студент и казал: -Говори за Сръбско-Българската война. Студентът говорил 14 мин. и казал: - Едноминутно мълчание в чест на загиналите. Две блондинки си говорят: - Муцка, ходи ли на "Сватбата на Фигаро"? - Не, скъпа, ограничих се само с поздравителна телеграма. . Пътува мъж в автобуса с отворена цип на панталона. Една жена му казва: - Господине, дюкяна ви е отворен. Мъжът: - А магазинера там не се ли вижда? Жената: - Не, само един пиян товарач се въргаля върху чувалите. Бог създал Човека от глината. Надигнал се Човекът и попитал: - Какъв е смисълът, Господи? - Всичко ли трябва да има смисъл? - попитал Бог. - Разбира се! - отвърнал Човекът. - Тогава оставям на теб да измислиш смисъла. - рекъл Бог. И си заминал. Кучето си мисли: „ Ето моя собственик… Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, ..Сигурно е Бог!“ Котаракът си мисли: „Ето моя собственик..Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, … Сигурно аз съм Бог!“