Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Имате високо кръвно налягане, - казва докотоър към пациент. - Това е от ходенето за риба... - Ходенето за риба успокоява.. - Така е докторе, но аз ходя на едно забранено място.
Разни 1,547 прегледа
Следващ →

Още вицове

Животът е филм - започва, когато се раждаш и свършва, когато умираш. Но за малцина след смъртта има и втора част на филма... Чък Норис не плаче, когато реже лук. Плаче лукът. Щирлиц се разхождаше из райхсканцеларията с размъкнати панталони, над които стърчаха червени шорти. И никой не се досещаше, че така той отбелязва 1 Май. Точно преди сватбата си един наивен младеж попитал майка си: - Защо сватбените рокли винаги са бели? - Защото белият цвят е символ на чистота - пояснила тя. Отговорът го задоволил, но решил, че е по-добре да попита и баща си. - Татко, защо сватбените рокли винаги са бели? Баща му отговорил: - Защото кухненските уреди винаги се произвеждат в бяло. Събрали се всички органи на тялото, за да изяснят кой от тях е най-главният. - Аз съм главна - казала главата - управлявам всички системи, и без мен нищо не може да стане. - Главна трябва да съм аз - казала кръвта - аз циркулирам из цялото тяло и доставям кислород, без мен сте за никъде. - Аз съм главният - казал стомахът - преработвам храната и давам на всички ви енергия. - Ние сме главни - казали очите - ние позволяваме на тялото да отиде където трябва. - Аз съм главният - казал задникът - аз изхвърлям фекалиите от тялото. Другите органи се изсмели и започнали да се подиграват на задника. Задникът се обидил от такова отношение и тихо се затворил. След няколко дена главата почнало ужасно да я боли, очите почнали да сълзят, стомахът се надул, а кръвта почнала да става токсична. В един хор всички органи признали, че задникът е най-главен! Извода от историята? Независимо, че всичката работа я вършат другите, командва като право задника.