Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Балерини се присмели на борчета, които си купили билети за балет. По време на представлението борците, седящи на последния ред, заприказвали: - Абе всичко ми е ясно, само едно - не. Защо тия мацки, балерините, все се повдигат на пръсти? - У, че си прост! Да видят дали сме още тук!
Борци 3,855 прегледа
Следващ →

Още вицове

Заженил се Иванчо. Голяма и весела сватба направил. Дръпнала го булката към спалнята , а Иванчо преди това се допитал до дядо си. - Кажи ми дядо как да подхвана булката като отидем в спалнята? А дядото му казал : - Не се притеснявай синко, аз ще стоя зад вратата с гъдулката. Като изсвиря ЦИГУ... вкарваш напред , като изсвиря МИГУ ... назад! Съгласил се Иванчо , легнали си с булката. А дядото зад вратата свирил ЦИГУ - Иванчо го вкарвал , изсвирил дядото МИГУ - Иваночо го изкарвал. По едно време булката изревала : - Е заситни де дядо , заситни ! Така ми се да бъда човек, но хората ми пречат. Фирма "ТАРАШ" - почистване на жилища и офиси Българският хит за "Евровизия 2007" КОГАТО БЯХ МИНИСТЪР... Текст: народен Музика: народна Изпълнява: Р.Овч. с оркестър "Позитано" Когато бях министър и сделките въртях, бях много благодарен, че не съм сиромах... Щом трупнехме милиони, изкарвах ги навън и се правех на ударен, подпрян на някой пън. А времето бе сладко, да трупаш капитал и никога по-гладко не съм ни ял, ни крал! - Много странно! Струва ми се, че само да ви поканя на танц и музиката свършва за нула време. - Не ви се струва. Мъжът ми е диригента на оркестъра.