Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Секретарката: - Шефе, дойде писмо от нашия филиал в Сахара. Пишат, че положението с водата при тях е катастрофиално. Шефа: - Все нещо ще си измислят да се оплакват. Секретарката: - Не бих казала, вижте - марката на плика е закачена с кламер.
Разни 2,115 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл Буш при Господ и го попитал: - Господи, кога ще свърши войната с Афганистан, кога ще спре арабският тероризъм в Сащ, кога ще бъде овладяна престъпността? Господ отговорил: - Няма да е през твоя мандат! Отишъл Стоянов при Господ и го попитал: - Господи, кога ще спре бедността и безработицата в България, кога ще си върнем външния дълг, кога ще свърши приватизацията? Господ отвърнал: - Няма да е през моя мандат!!! Един човек отива в ресторант. Сервитьора му носи менюто, обаче тои не може да си избере а сервитьора вече се връща. - Какво ще желаете сър? Тои мислил, мислил па казал: - Ми…. дайте ми специалитета на заведението! - Съжалявам ама отварачката за консерви нещо се е развалила. Две риби си стоят в аквариума. Едната казва на другата: - Не се прави, че свирукаш! Много добре виждам откъде излизат мехурчетата!!! -Тате, чудя се какво е това титла без съдържание? -Титла без съдържание е начинът, по който майка ти ме представяше пред гостите като глава на семейството... Прибира се Дракона изморен в къщи и от вратата се провиква: — Ей, жено, какво има за вечеря? — Тройка братя с гарнитура, а за десерт… златна ябълка – отговаря покорно Ламята.