Провежда се състезание по повръщане. Пред всеки състезател има по един леген и съдията дава сигнал с пистолета. Всички започват да повръщат. В този момент се чува втори изстрел, съдията извиква:
- Фалстарт!
Всички изпиват легените и пак застават на старта.
Секретарката:
- Шефе, дойде писмо от нашия филиал в Сахара. Пишат, че положението с водата при тях е катастрофиално.
Шефа:
- Все нещо ще си измислят да се оплакват.
Секретарката:
- Не бих казала, вижте - марката на плика е закачена с кламер.