Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Как да се изберат тримата най-глупави депутати от НДСВ? - Чрез гласуване.
Политически 2,876 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обява: - Продавам чистокръвна 3 годишна Немска Овчарка - 20лв. Евентуален купувач по телефона: - Защо толкова евтино, да не е болна? - Нищо и няма,откраднаха и къщурката.... Една Блондинка си купила от магазина КоКа-Кола. Като отворила шишето под капачката пишело: - Честито! Вие Печелите Шапка! Блондинката взела капачката и си я сложила на главата. Баща и син пътуват с влак. На главата на хлапето се кипри нова шапка и то непрекъснато виси на прозореца на купето. На бащата му писнало да прави забележки, че вятърът може да духне шапката. Приближил се зад хлапето, бързо свалил шапката и я мушнал в джоба си. - Видя ли, Пешко? Колко ти приказвах да внимаваш! Сега няма шапка. Хлапето се разплакало. Бащата се видял в чудо и за да го успокои казал: - Не плачи! Аз сега ще свирна и шапката ще се върне. Така и направил. Свирнал и без да види хлапето извадил шапката от джоба. Сложил я на главата му и седнал тържествено на седалката. Хлапето се впечатлило. Спряло да плаче. Отишло до прозореца, хвърлило шапката през него и се примолило: - Тате, тате! Моля те, направи го пак! Визитация в болницата. Питат пациента на първото легло: - За какво сте тук? - Хемороиди. - Хмм, да. С какво ги лекуват? - Мажат ги с тампон с йод. - Някакви оплаквания? - Никакви. После при пациента на второто легло: - За какво сте тук? - Хемороиди. - С какво ги лекуват? - Мажат ги с тампон с йод. - Някакви оплаквания? - Никакви. Отиват при пациента на третото легло: - За какво сте тук? - Болно гърло. - С какво Ви лекуват? - Мажат ме с тампон с йод. - Някакви оплаквания? - Ако може да съм първи на тампона. Когато навремето Тито починал, Партията в Югославия обявила тридневен траур. Получило се следното запитване от първична партийна организация: "Като сме у траур може ли да иебем?" От ЦК отговорили: "Може, но само свои жени, та да е по-велика мука!"