Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В календара на Чък Норис се минава от 31 март на 2-ри април, защото никой не се ебава с Чък Норис!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Хербърт ХъмфриЗа да е ефективна, пропагандата трябва да бъде повярвана. За да бъде повярвана, трябва да предизвиква доверие. За да предизвиква доверие, трябва да е истина.
Бисери
03.10.2017
3,118 прегледа
Следващ →
Още вицове
В пернишко заведение: - Как ще платите? - В бой. - А фрактура ще желаете ли?
- Четеш ли някакви блогове? - Само на блогърки-ексхибиционистки...
Дошло време да умира един човек. Решил да се помоли на Господ: - Господи, нека да поживея още! - Оше колко? - попитал Господ. - Колкото са листата на това дърво. - Много е. - Тогава, колкото са ябълките на това дърво. - Пак е много. Ще ти дам още толкова живот, колкото са ти приятелите. - Но аз нямам приятели - казал тъжно човека и изтрил една сълза от бузата си. "Да пием за приятелите, и да са повече, отколкото листата на дървото!!!"
Брали цигани гъби ама нали не ги познават и първо дали на кучето да видат дали ще му има нещо. Дали му кучето не умира решили да ядат и те яли яли яли докато не се наплюскали яко, по едно време идва един циганин и им вика на другите: - Кучето умре. Катуна бързо да се промива след промивката питат циганина: - От к`во умре кучето? А той: - Блъсна го рейс!!!
Двама младежи си вървят по улицата и единият казва на другия: - Е-ех, защо господ не ми е сложил оная работа на челото, та да видят всички колко съм надарен! След 30 години пак си вървят двамата и същият казва: - Е-ех, добре, че господ си знае работата, иначе сега все в устата ми щеше да бъде...