Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Знаете ли кое е най-хубавото в Пловдив? - Табелата за пътя за София!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
- Мъничко, червеничко, не се вижда. Що е то? - Домат зад ъгъла.
Тъпизми
03.10.2017
1,671 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две мравки тръгнали на лов за слонове. Стоят в засада на един клон, слонът минава отдолу и те му скачат на врата. Едната мравка вика на другата: - Сега остана само да го съборим и като падне да го сритаме...
Срещат се ловец и риболовец, риболовецът се хвали: - Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата. Ловецът: - Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горският. За да не ме окошарят дигнах пушката и го застрелях. Изкопах един трап и таман да го закопая хоп двама цигани. Не ми остана нищо друго-дигнах пушката и ги застрелях. Таман да ги зария и тях и хоп един рейс пионерчета. - И к’во стана? - пита риболовецът тръпнещ в очакване. - Намали малко от рибата щото ще застрелям и пионерчетата - казал ловецът.
В автобуса: - Ей, маце, ти май си балерина... - Как разбра? - Ами държиш се за лоста горе не с ръката, ами с крака си... - Пък ти да не си дърводелец нещо? - Ха, че как се сети? - Ами на всеки завой се опитваш да ми пробиеш гащите с шилото си...
Краси Аврамов си опърли дупето. Така става като си играе с огъня.
Добрият маникюр може да украси не само ръцете на жената, но и лицето на мъжа!