Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мъничко, червеничко, не се вижда. Що е то? - Домат зад ъгъла.
Тъпизми 1,671 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мравки тръгнали на лов за слонове. Стоят в засада на един клон, слонът минава отдолу и те му скачат на врата. Едната мравка вика на другата: - Сега остана само да го съборим и като падне да го сритаме... Срещат се ловец и риболовец, риболовецът се хвали: - Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата. Ловецът: - Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горският. За да не ме окошарят дигнах пушката и го застрелях. Изкопах един трап и таман да го закопая хоп двама цигани. Не ми остана нищо друго-дигнах пушката и ги застрелях. Таман да ги зария и тях и хоп един рейс пионерчета. - И к’во стана? - пита риболовецът тръпнещ в очакване. - Намали малко от рибата щото ще застрелям и пионерчетата - казал ловецът. В автобуса: - Ей, маце, ти май си балерина... - Как разбра? - Ами държиш се за лоста горе не с ръката, ами с крака си... - Пък ти да не си дърводелец нещо? - Ха, че как се сети? - Ами на всеки завой се опитваш да ми пробиеш гащите с шилото си... Краси Аврамов си опърли дупето. Така става като си играе с огъня. Добрият маникюр може да украси не само ръцете на жената, но и лицето на мъжа!