Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Келнер, една бира, ако обичате! И имайте предвид че чакам една дама. - Светла или тъмна, господине? - Теб какво те интересува?
Любими Герои 3,580 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мислех, че ще ми подарите торта, от която ще излезе момиче. - Не, ще ти подарим момиче, от което ще излезе торта. Червената Шапчица звъни на вратата на баба си, вратата се отваря и тя вижда вълка: - Ама тук живееше моята баба. - Може и да е живяла, сега това е офис... Хирург обяснява на пациент след операцията: - Понеже Здравната каса ни плаща 70% от цената на пътеката, извадихме 70% от възпаления ви апендикс. Момченце отива при баща си и пита: - Тате, каква е разликата между "беда" и "нещастие"? Бащата пояснява: - Ако майка ти тръгне нанякъде с автобус, автобусът спре, майкати слезе от него и изведнъж я блъсне камион, или пък ако тръгне на разходка в планината, подхлъзне се и падне в някоя пропаст...Ето това е нещастие. А бедата е в това, че майка ти не иска да ходи никъде... - Здравей, какво правиш? - Уча нов език. - Така внезапно? А какъв? - Иксраглъб, това е една малка народност в Централна Америка. "Здравей" е "Йевардз", "Ученик" е "Кинечу", а "Мозък" е "Къзом". - Леле, колко си умен! После пак ще ти пиша? Сега трябва да бягам. - Аха, до скоро! Както би казал един на иксраглъб, "Авакат ацво апът, азъг в ес ибе!"...