Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В открито море на кораб плавали пирати. От доста време нямало плячка и храната превършвала. Тогава един от пиратите казал на техния командир: -Нищо вече не остана за ядене - само ориз! Какво да правим? Командирът му казал: -Направете си по една чикия и яжте сукляж!
Семейни 2,885 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра звъни на шефа си: - Ало шефе, абе харесал съм си една мацка, англичанка, довечер ще излизам с нея... кажи как да й направя добро впечатление?!? - Слушай са, отиваш купуваш бонбони и букет, после званиш на вратата и казваш "Дис ис фор ю".... и е твоя!! Мутрата изпълнил поръчката на шефа и звани на вратата. Англичанката му отваря и той: - Дис ис фор ю - О, фор мииии? - ФОРМИ?? К’ви форми ма, бонбони съм ти купил!! Ако Чък Норис седне на електрически стол - столът дава на късо. Животът е филм... сюжетът е кофти, ама само каква графика! Сам определяш, дали ще е комедия, пълна трагедия, филм на ужасите, романтичен филм или порно.. Ясни са само началото и края, другото сами го измисляме и затова не се получава много добре сигурно.. В началото всички край теб се смеят, а ти плачеш, но в края нещата могат да се обърнат и всички да плачат, а ти да се смееш отнякъде... макар, че какво значение има вече тогава, всичко някак го приемаш по-равнодушно, точно като страничен гледач.. - А преди време имах всичко: пари, разкошна къща, мерцедес, красива жена, която истински ме обичаше. За един единствен час загубих всичко... - Какво се случи? - Някакъв тъпак разказал за тях на жена ми! - Защо наш Пешо се е скарал с годеницата си? - Нарочно, само докато мине рожденния й ден.