Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един полицай постъпил на работа в транспортна полиция. В края на работното време началникът му го пита: - Е, ка мина деня? - Добре. - отвърнал новоназначения. Само дето тия жепейци (железничари) са много прости! - Защо? - попитал шефа. - Аз го питам: "Колко е часът?", а той ми отговаря "Пет и пет". Не каже направо десет...
Полицаи 3,755 прегледа
Следващ →

Още вицове