Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си две приятелки: - Нямаш си представа, какъв мъж си намерих. Толкова е богат, такива подаръци ми прави, с какви коли ме вози. Но за съжаление никак не ми харесва, един такъв грозен е. Но богаташ!! - Приятелко, не си намерил мъж, а работа...
Разни 1,100 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена влиза в бар: - 2 големи уйскита! - казала тя сопната. - Ама ще успеете ли да ги изпиете, все пак големи, че и 2? - попитал бармана - Абе поскойно бе, аз съм от Добрич! Изпила ги тя и казала: - Още 2 големи... - Ама сигурна ли сте, няма ли да ви дойдат много? - отново попитал барманът. - Абе спокойно бе, аз съм от Добрич! - отвърнала самодоволно жената. Обърнала и тях и казала: - Я сега дай 2 големи шопски салати! - Ще можете ли да ги изядете? Наистина са големи... - казал барманът. - Абе спокойно бее! Аз съм от Добрич! - казала пак жената. След, като ги изяла отсякла: - Сега искам 2-ма мъже! - Сигурна ли сте? 2-ма няма ли да са ви множко, ще издържите ли?! - попитал с недоумение барманът. - Абе спокойно бееее, аз съм от Добрич! - отвърнала отново жената. След 2-3 часа жената едвам се довлякла обратно на бара, ходейки разкрачена и едвам гледайки, погледнала бармана и попитала със сетни сили: - Абе, защо не каза, че и мъжете са от Добрич бе?! Двама приятели си говорят: - Току-що се върнах от риболов. - И какво хвана? - Съпругата и любовникът ѝ. На младо борче му се наложило да пътува в чужбина с един бръснар и един плешив. Понеже и тримата носели долари, решили, че ще спят на смени. Теглили чоп и се паднало първи да пази бръснарят. Той решил да си направи майтап и обръснал главата на спящото борче до голо, а като минала смяната му, го събудил. В просъница борчето се почесало по главата, усетило, че е с гола глава, и креснало на бръснаря: - Тъпанар с тъпанар, объркал си се и вместо мен си събудил плешивия. - По какво се различават младия и стария ерген? - Младия ерген подрежда дома и готви, за да покани дама, а стария кани дама, за да му подреди и сготви. Лекар бил на визитация в лудница и влязъл в поредната стая. Един пациент седял на пода и режел въображаема дъска, докато друг висял от тавана. — Какво правиш? – попитал докторът първия пациент. — Не виждате ли? Режа тая дъска. — А какво прави той? – посочил другия пациент психиатърът. — А, той ми е приятел. Малко е луд и се мисли за електрическа крушка. Лекарят виждал, че лицето на оня, който висял от тавана, започва да почервенява. — Щом ти е приятел, трябва да го свалиш на пода, преди да е пострадал. — Какво, и да режа дъската на тъмно?!