Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, не мога да дишам през носа. - Тогава дишайте през устата. - Благодаря. - Няма благодаря, а десет лева!
Разни 1,901 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама мъже се разхождат през пролетта. - Какъв празник! - възкликва първият. - Всичко излиза от земята! - Стига, бе! - прекъсва го вторият. - Тъщата умря преди две седмици! Седнали три мишки в един миши бар да къркат мишо уиски и да се надлъгват. Първата мишка казала: - Пичове, аз сутрин като стана излизам от дупката и изцепвам направо към капана грабвам сиренето и започвам да помпам бицепси на пружината, гледайте колко съм як вече - захилил се мишокът, докато стягал дясната си ръка. Вторият леко се надигнал и започнал да реди: - Бегай бе брато, аз като се събудя, обикновено следобяд, първата ми работа е да намеря мишата отрова, вадя личната карта и започвам да си чертая линии, нема такъв кеф, разпуква ми се главата направо - казала втората и облизала ръбовете на личните си документи. Третата мишка въздъхнала тежко, станала и тръгнала да си ходи. Първата мишка учудено попитала: - Къде бе, мишле?! И третата небрежно подхвърлила през рамо: - Отивам да шибам котарака... Мъж бил в планината сам и по едно време му домъчняло за жена си и се провикнал: Къде си моя любов Соня? А ехото отговорило: С оня с оня с оня!!! в един бар борец говори с жена. -как се казваш? -Станка. - ама не те питам с кво си дошла! Вчера беше толкова студено, че видях един адвокат, който беше си пъхнал ръцете в собствените джобове.